Vila Bella Luiga

  • 150 m²
  • 4 sovrum
  • 4 badrum

Vila Bella Luiga Dubrovnik med 4 sovrum, som erbjuder hydromassagebadkar, ligger 7 minuter till fots från Dubrovniks ringmur och kan rymma 7 gäster.

Gästerna erbjuds utsikt över havet.

Gästerna kan äta i ett komplett kök och utnyttja matplats som finns i den här villan. Det finns också vattenkokare, kylskåp och köksredskap för att förbereda din egen måltid. Restaurangen D'vino Wine Bar, som serverar rätter av det kroatiska köket, ligger cirka 8 minuter bort till fots.

Den här villan med 4 badrum erbjuder gästerna ett väldigt bra läge, 850 meter från Katedralen i Dubrovnik och nära Sankt Johannes fästning. Denna villa erbjuder närhet till Berget Srđ, som ligger cirka 2 km bort. Ungefär 11 minuter till fots från boendet finns Dubrovniks universitet. Den närmaste busshållplatsen är Ploce, som ligger mindre än 600 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Vila Bella Luiga Dubrovnik
Stunning Holiday House In The Old Town By Irundo
Mobilpris

Stunning Holiday House In The Old Town By Irundo

9.4
Utmärkt 24 recensioner
149 m från boendet
USD 415 USD 374
per natt
Hedera Estate, House Hedera VI
Mobilpris

Hedera Estate, House Hedera VI

8.2
Väldigt bra 21 recensioner
161 m från boendet
USD 565 USD 509
per natt
Dubrovnik Old House
Mobilpris

Dubrovnik Old House

288 m från boendet
USD 1151 USD 1036
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    20 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter ligger nära Vila Bella Luiga?
      Du kan besöka Dubrovniks ringmur som ligger i närheten av Vila Bella Luiga.
    • Har Vila Bella Luiga en bubbelpool?
      Ja, Vila Bella Luiga erbjuder en badtunna.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära denna semesterbostad?
      Gästerna kan besöka Sankt Johannes fästning, som ligger ungefär 13 minuter till fots från denna semesterbostad.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    20 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Vila Bella Luiga Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng